£ 0

Your basket contains:

Sepetiniz şu an da boştur

Sepetinize gidin

TopVue Premium (6 lens)

£15.24
100%
In stock
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Tuesday 13.4.

Cleaner

Tuesday 13.4.

Cleaner
blank
Add
£6.19

Teslimat

DHL
1–2 Gün
UPS
1–2 Gün
Royal Mail
2–3 Gün
GLS
3–5 Gün
£30.48

TopVue Premium iki haftalık kontakt lensler

TopVue Premium iki haftalık kontakt lensler TopVue'nun yeni bir ürünüdür. 2 haftalık kontakt lensler, yeni nesil silikon hidrojelden üretilmiştir ve bu lensler, takarken en üst düzeyde konfor sağlamak ayrıca kuruyan lenslerden ötürü oluşan göz tahrişini gidermek için dizayn edilmiştir

Mükemmel tasarlanmış kenarlar

TopVue lenses - perfectly designed edges

TopVue Kontakt Lensler çok ince kenarlara sahiptir. Göz kırpışımızda göz kapağı lensin kenarı ile temas eder. Kenar kalınsa, gözümüzde lens bulunduğunu hissederiz. Nadiren tartışılan bir faktör olmasına rağmen, mercek kenarı uzun kullanım konforu için belirleyici bir faktördür.

Money back guarantee

If the contact lenses do not meet your expectations, you can return 4 unused lenses within 365 days of delivery including for a full refund. More information...

Günlük kullanım

TopVue Premium kontakt lensleri, üretim sürecinin başında ilave sodyum hiyalüronat ile güçlendirilmiştir. Sodyum hyaluronat, uzun kullanım esnasında yavaş yavaş serbest kalır ve lensleri gözlerde rahat tutarak istenmeyen kuruluğu önler.

Sodyum hyaluronat en etkileyici kayganlaştırıcı maddelerden biridir ve gözün fizyolojik yapısıyla uyumludur. Bu nedenle, diğer nemlendirici maddelerde olduğu gibi herhangi bir rahatsızlık vermez veya istenmeyen komplikasyonlara neden olmaz. Bu madde insanlar için tamamen doğaldır ve eklem sıvısı ve vitröz salgısı gibi vücut sıvılarında bulunur.

Tüm gün nemlendirme

TopVue lenses - brighten your view

TopVue Premium'un yenilikçi malzemesi yüksek su içeriğine sahiptir. Bu yüksek su içeriği yavaş yavaş salınan sodyum hiyalüronat ile kombine edildiğinde mükemmel bir hidrasyon sistemi oluşturur. Hidrasyon sistemi, kontakt lenslerin gün boyunca nemli ve rahat kalmasını sağlar. Bu etkili su depolama ve hidratasyon sistemi, lens yüzeyindeki birikintileri de azaltır ve gözlerinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olur.


Sağlıklı gözler için bakım

Silikon hidrojel materyallerin yenilikçi teknolojik işleyişi, atmosfefik oksijeni mikroskopik kanallar vasıtasıyla kornea ile naklettirerek TopVue Premium yüksek solunum rahatlığı sağlar. Oksijen aktarabilme (iletilebilirlik), TopVue Premium'da 104 Dk / t'dir. TopVue Premium'daki hidrojel malzemesi %45 su içeriği içerir. Hem yüksek nefes alabilirlik hem de yüksek su içeriği, gözlerin sağlıklı ve düzgün çalışması için gerekli olan önemli bir bileşen olan yeterli miktarda oksijen ile gözlerinize yardımcı olan TopVue Premium kontakt lensleri yardımcı olur.

Özellikler
Manufacturer: Filter: TopVue
BC: Filter: 8.60
DIA: Filter: 14.20
Filter: Pack size: Filter: 6 lenses
Filter: Oxygen permeability: Filter: 104 Dk/t
Filter: Replacement schedule: Filter: 14 Days
Filter: Expiration: Filter: 24 months and more
Filter: Water content: Filter: 45%
Filter: Power range: Filter: from -12.00 to +8.00
Filter: Lenses Material 2: Filter: Innofilcon A
Filter: Extended or overnight wear: Filter: No
Filter: UV filter: Filter: No
Filter: Lenses Product name: TopVue Premium
Filter: Contains Sodium hyaluronate: Filter: Yes

Detail: Reviews title

100%
0x
0x
0x
0x
0x
Rate the product:
100%

Detail: Comments title

Comments: Do you have any questions?
VISA Master Card PayPal DHL Royal Mail UPS GLS
Top